Együttműködő csapat
A közösen átélt élmények, illetve az általunk kialakított gyakorlatok –melyek speciálisan az egészségügyre alkalmazhatóak- segítik, hogy a későbbiekben munkatársaik munkájuk során egymáshoz igazodva, egymást segítve tevékenykedjenek.
Hangsúlyt fektetünk arra is, hogy egészségügyi dolgozók a tréning során az összetartozás élményének erejét többféle módon is átéljük. Könnyed kikapcsolódás során megismerhetjük egymást, örülhetünk közösen elért eredményeinknek, elsajátíthatjuk a megfelelő hozzáállást. Egy pontosan egyeztetett munkamenet megvalósítása során felismerhetjük, mérlegre tehetjük egymás, a saját és közös képességeinket. Egyben azt is felfedezhetjük, hogy amit eddig magunk és csapatunk teljesítő képességéről hittünk, bármikor túlszárnyalható. Ennek érdekében annyi a dolgunk, hogy elsajátítsuk az együttműködés képességét, majd tudatosítsuk és finomítsuk azt, ezáltal megtanuljuk, kezelni érzelmeinket és a minket ért stresszt, mellyel megelőzhetővé válik a kiégés, és a pálya elhagyás is az egészségügyben.
Csapatépítés – a teljesítmény érdekében
• csapatteljesítmény-növelés
• csúcsteljesítményű csapat létrehozása
• extrém csapat szervezése
• egy munkamenetre (projektre) szóló jól működő csapat felépítése
Csapatépítés – a hozzáállás megváltoztatására
• kreatív csapat
• együttműködő csapat
Csapatépítés – belső korlátaink feloldásáért
• lehetetlennek tűnő célok elérése
• ismerkedés, összeszokás a legkönnyedebben
• eltérő értékeink, kulturális különbségeink erőforrássá alakítása
• vidám munkanapok
A képzés formája:
In-door, illetve out-door tréningek. Egymásra épülő feladatok, játékos gyakorlatok során a résztvevők megélhetik mindazt, amit munkahelyi csapataikban is hatékonyan fognak tudni alkalmazni.
Egészségügyi képzéseink
-
Együttműködő csapat
Képzésünkkel szeretnénk lehetővé tenni, hogy az egészségügy különböző területein dolgozó szakemberek a tréning során csapattá alakuljanak, és az átélt összetartást, az eggyé tartozás élményét újra és újra hasznosítani tudják munkaterületükön, vagy a családjukban.New Code - Rendszerben a személyes hatékonyság
A képzésen résztvevők a gyakorlat orientált foglalkozások keretében képessé váljanak a különböző szociális és egészségügyi területeken a konfliktus helyzeteket felismerni és kezelni, valamint környezetük számára azokat megnyugtató módon kommunikálni.
Mindennapi stressz-, agresszív- és konfliktushelyzetek kommunikációs kezelése
A program célja, hogy az egészségügy bármely területén dolgozó szakemberek munkatevékenységük hatékonyabb ellátása érdekében konstruktívan tudják kezelni az agresszív-, a konfliktus- és a stressz helyzeteket, illetve az ilyen szituációkban megjelenő érzelmeiket.
Célravezető kommunikációs eszközök az elköteleződéshez
A tréning célja, hogy az orvosok, ápolók, egyéb egészségügyi szakdolgozók megtanulják a partner véleményének elfogadása mellett konstruktívan képviselni saját álláspontjukat, képessé váljanak a célorientált és hatékony kommunikációra a problémákban való elsüllyedés helyett.
Vezetőképzés az egészségügyben
Az egészségügyben dolgozó felső- és középvezetők a gyakorlatorientált tréning során megismerik a legfontosabb vezetéselméleti alapfogalmakat és vezetői szerepköröket; képessé válnak saját vezetői szerepüket rendszerszemléletben értelmezni
Kiemelt Információ
Képzések - szakdolgozóknak !
Képzéseink az egészségügyben dolgozók számára modulonként akkreditált, 15-19 (ETI) pontot lehet 20 óra képzésért kapni. A képzésen résztvevők a gyakorlat orientált foglalkozások keretében képessé válnak a különböző szociális és egészségügyi területeken a konfliktus helyzeteket felismerni és kezelni, valamint környezetük számára azokat megnyugtató módon kommunikálni.
További részletek a képzésekről!